Sokoł Ostróda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 195, wczoraj: 189
ogółem: 208 491

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2011-08-13 Znicz Biała Piska 5:2 Sokoł Ostróda zobacz ›
2011-08-13 Barkas Tolkmicko 6:0 GKS Wikielec zobacz ›
2011-08-13 Mamry Giżycko 0:2 Płomień Ełk zobacz ›
2011-08-13 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 Tęcza Biskupiec zobacz ›
2011-08-13 Polonia Pasłęk 0:4 Błękitni Pasym zobacz ›
2011-08-13 Pisa Barczewo 3:0 Mazur Ełk zobacz ›
2011-08-14 Vęgoria Węgorzewo 2:1 Rominta Gołdap zobacz ›
2011-08-14 OKS 1945 II Olsztyn 0:4 Start Nidzica zobacz ›
2011-08-13 Znicz Biała Piska 3:0 Barkas Tolkmicko zobacz ›
2011-08-19 Tęcza Biskupiec 2:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
2011-08-20 Sokoł Ostróda 3:0 Start Nidzica zobacz ›
2011-08-20 Błękitni Pasym 3:4 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
2011-08-20 Pisa Barczewo 2:1 Polonia Pasłęk zobacz ›
2011-08-20 Płomień Ełk 0:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
2011-08-21 Rominta Gołdap 1:1 Mazur Ełk zobacz ›
2011-08-21 GKS Wikielec 1:1 Mamry Giżycko zobacz ›
2011-08-27 Barkas Tolkmicko 1:2 Sokoł Ostróda zobacz ›
2011-08-27 Mamry Giżycko 0:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
2011-08-27 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 GKS Wikielec zobacz ›
2011-08-27 Mazur Ełk 2:2 Tęcza Biskupiec zobacz ›
2011-08-27 Polonia Pasłęk 2:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2011-08-28 Vęgoria Węgorzewo 1:3 Płomień Ełk zobacz ›
2011-08-28 OKS 1945 II Olsztyn 1:1 Pisa Barczewo zobacz ›
2011-08-28 Start Nidzica 0:2 Błękitni Pasym zobacz ›
2011-08-31 Sokoł Ostróda 3:0 Błękitni Pasym zobacz ›
2011-08-31 Pisa Barczewo 1:2 Start Nidzica zobacz ›
2011-08-31 Rominta Gołdap 5:1 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
2011-08-31 Tęcza Biskupiec 0:1 Polonia Pasłęk zobacz ›
2011-08-31 Płomień Ełk 3:0 Mazur Ełk zobacz ›
2011-08-31 GKS Wikielec 1:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
2011-08-31 Znicz Biała Piska 2:1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
2011-08-31 Barkas Tolkmicko 2:0 Mamry Giżycko zobacz ›
2011-09-02 Mamry Giżycko 0:3 Sokoł Ostróda zobacz ›
2011-09-03 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:3 Barkas Tolkmicko zobacz ›
2011-09-03 Mazur Ełk 1:2 GKS Wikielec zobacz ›
2011-09-03 Polonia Pasłęk 0:0 Płomień Ełk zobacz ›
2011-09-03 Błękitni Pasym 1:0 Pisa Barczewo zobacz ›
2011-09-03 Błękitni Pasym 1:0 Pisa Barczewo zobacz ›
2011-09-04 Vęgoria Węgorzewo 0:0 Znicz Biała Piska zobacz ›
2011-09-04 OKS 1945 II Olsztyn 2:1 Tęcza Biskupiec zobacz ›
2011-09-04 Start Nidzica 2:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2011-09-10 Sokoł Ostróda 2:3 Pisa Barczewo zobacz ›
2011-09-10 Rominta Gołdap 2:3 Błękitni Pasym zobacz ›
2011-09-10 Tęcza Biskupiec 0:5 Start Nidzica zobacz ›
2011-09-10 Płomień Ełk 1:0 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
2011-09-10 GKS Wikielec 2:0 Polonia Pasłęk zobacz ›
2011-09-10 Znicz Biała Piska 0:0 Mazur Ełk zobacz ›
2011-09-10 Barkas Tolkmicko 2:1 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
2011-09-10 Mamry Giżycko 0:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
2011-09-14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:2 Sokoł Ostróda zobacz ›
2011-09-14 Vęgoria Węgorzewo 4:0 Mamry Giżycko zobacz ›
2011-09-14 Mazur Ełk 0:1 Barkas Tolkmicko zobacz ›
2011-09-14 Polonia Pasłęk 0:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
2011-09-14 Pisa Barczewo 1:1 GKS Wikielec zobacz ›
2011-09-14 Start Nidzica 1:0 Płomień Ełk zobacz ›
2011-09-14 Błękitni Pasym 3:4 Tęcza Biskupiec zobacz ›
2011-09-14 Pisa Barczewo 0:2 Rominta Gołdap zobacz ›
2011-09-17 Sokoł Ostróda 1:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2011-09-17 Tęcza Biskupiec 1:3 Pisa Barczewo zobacz ›
2011-09-17 Płomień Ełk 4:1 Błękitni Pasym zobacz ›
2011-09-17 GKS Wikielec 2:1 Start Nidzica zobacz ›
2011-09-17 Znicz Biała Piska 4:0 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
2011-09-17 Barkas Tolkmicko 2:0 Polonia Pasłęk zobacz ›
2011-09-17 Mamry Giżycko 3:1 Mazur Ełk zobacz ›
2011-09-17 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
2011-09-24 Vęgoria Węgorzewo 1:4 Sokoł Ostróda zobacz ›
2011-09-24 Mazur Ełk 0:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
2011-09-24 Polonia Pasłęk 2:1 Mamry Giżycko zobacz ›
2011-09-24 OKS 1945 II Olsztyn 4:2 Barkas Tolkmicko zobacz ›
2011-09-24 Start Nidzica 2:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
2011-09-24 Błękitni Pasym 3:2 GKS Wikielec zobacz ›
2011-09-24 Pisa Barczewo 0:3 Płomień Ełk zobacz ›
2011-09-24 Rominta Gołdap 4:1 Tęcza Biskupiec zobacz ›
10  2011-10-01 Sokoł Ostróda 7:2 Tęcza Biskupiec zobacz ›
10  2011-10-01 Płomień Ełk 1:1 Rominta Gołdap zobacz ›
10  2011-10-01 GKS Wikielec 0:0 Pisa Barczewo zobacz ›
10  2011-10-01 Znicz Biała Piska 1:0 Błękitni Pasym zobacz ›
10  2011-10-01 Barkas Tolkmicko 1:0 Start Nidzica zobacz ›
10  2011-10-01 Mamry Giżycko 2:0 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
10  2011-10-01 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:0 Polonia Pasłęk zobacz ›
10  2011-10-01 Vęgoria Węgorzewo 0:1 Mazur Ełk zobacz ›
11  2011-10-08 Mazur Ełk 2:3 Sokoł Ostróda zobacz ›
11  2011-10-08 Polonia Pasłęk 1:1 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
11  2011-10-08 OKS 1945 II Olsztyn 6:4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
11  2011-10-08 Start Nidzica 0:0 Mamry Giżycko zobacz ›
11  2011-10-08 Błękitni Pasym 0:1 Barkas Tolkmicko zobacz ›
11  2011-10-08 Pisa Barczewo 1:3 Znicz Biała Piska zobacz ›
11  2011-10-08 Rominta Gołdap 2:0 GKS Wikielec zobacz ›
11  2011-10-08 Tęcza Biskupiec 0:3 Płomień Ełk zobacz ›
12  2011-10-15 Sokoł Ostróda 6:2 Płomień Ełk zobacz ›
12  2011-10-15 GKS Wikielec 2:0 Tęcza Biskupiec zobacz ›
12  2011-10-15 Znicz Biała Piska 3:0 Rominta Gołdap zobacz ›
12  2011-10-15 Barkas Tolkmicko 2:0 Pisa Barczewo zobacz ›
12  2011-10-15 Mamry Giżycko 0:1 Błękitni Pasym zobacz ›
12  2011-10-15 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 Start Nidzica zobacz ›
12  2011-10-15 Vęgoria Węgorzewo 1:2 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
12  2011-10-15 Mazur Ełk 3:0 Polonia Pasłęk zobacz ›
13  2011-10-22 Polonia Pasłęk 1:1 Sokoł Ostróda zobacz ›
13  2011-10-22 OKS 1945 II Olsztyn 5:0 Mazur Ełk zobacz ›
13  2011-10-22 Start Nidzica 2:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
13  2011-10-22 Błękitni Pasym 1:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
13  2011-10-22 Pisa Barczewo 2:1 Mamry Giżycko zobacz ›
13  2011-10-22 Rominta Gołdap 1:4 Barkas Tolkmicko zobacz ›
13  2011-10-22 Tęcza Biskupiec 2:3 Znicz Biała Piska zobacz ›
13  2011-10-22 Płomień Ełk 2:1 GKS Wikielec zobacz ›
14  2011-10-29 Sokoł Ostróda 2:0 GKS Wikielec zobacz ›
14  2011-10-29 Znicz Biała Piska 2:1 Płomień Ełk zobacz ›
14  2011-10-29 Barkas Tolkmicko 4:1 Tęcza Biskupiec zobacz ›
14  2011-10-29 Mamry Giżycko 2:0 Rominta Gołdap zobacz ›
14  2011-10-29 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3 Pisa Barczewo zobacz ›
14  2011-10-29 Vęgoria Węgorzewo 5:0 Błękitni Pasym zobacz ›
14  2011-10-29 Mazur Ełk 2:1 Start Nidzica zobacz ›
14  2011-10-29 Polonia Pasłęk 0:2 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
15  2011-11-05 Start Nidzica 4:1 Polonia Pasłęk zobacz ›
15  2011-11-05 Błękitni Pasym 3:1 Mazur Ełk zobacz ›
15  2011-11-05 Pisa Barczewo 2:4 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
15  2011-11-05 Rominta Gołdap 2:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
15  2011-11-05 Tęcza Biskupiec 2:4 Mamry Giżycko zobacz ›
15  2011-11-05 Płomień Ełk 2:1 Barkas Tolkmicko zobacz ›
15  2011-11-05 GKS Wikielec 3:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
15  2011-11-05 Sokoł Ostróda 4:2 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
16  2011-11-11 Mazur Ełk 1:2 Pisa Barczewo zobacz ›
16  2011-11-11 Sokoł Ostróda 1:2 Znicz Biała Piska zobacz ›
16  2011-11-11 GKS Wikielec 2:1 Barkas Tolkmicko zobacz ›
16  2011-11-11 Płomień Ełk 2:0 Mamry Giżycko zobacz ›
16  2011-11-11 Tęcza Biskupiec 0:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
16  2011-11-11 Rominta Gołdap 1:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
16  2011-11-11 Błękitni Pasym 2:0 Polonia Pasłęk zobacz ›
16  2011-11-11 Start Nidzica 2:1 OKS 1945 II Olsztyn zobacz ›
17  Polonia Pasłęk Pisa Barczewo 17:00
17  2011-11-19 Start Nidzica 0:3 Sokoł Ostróda zobacz ›
17  2011-11-19 OKS 1945 II Olsztyn 1:9 Błękitni Pasym zobacz ›
17  2011-11-19 Mazur Ełk 1:3 Rominta Gołdap zobacz ›
17  2011-11-19 Vęgoria Węgorzewo 3:2 Tęcza Biskupiec zobacz ›
17  2011-11-19 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4 Płomień Ełk zobacz ›
17  2011-11-19 Mamry Giżycko 0:1 GKS Wikielec zobacz ›
17  2011-11-19 Barkas Tolkmicko 0:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
18  2012-03-24 Sokoł Ostróda Barkas Tolkmicko 17:00
18  2012-03-24 Znicz Biała Piska Mamry Giżycko 17:00
18  2012-03-24 GKS Wikielec Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
18  2012-03-24 Płomień Ełk Vęgoria Węgorzewo 17:00
18  2012-03-24 Tęcza Biskupiec Mazur Ełk 17:00
18  2012-03-24 Rominta Gołdap Polonia Pasłęk 17:00
18  2012-03-24 Pisa Barczewo OKS 1945 II Olsztyn 17:00
18  2012-03-24 Błękitni Pasym Start Nidzica 17:00
19  2012-03-31 Błękitni Pasym Sokoł Ostróda 17:00
19  2012-03-31 Start Nidzica Pisa Barczewo 17:00
19  2012-03-31 OKS 1945 II Olsztyn Rominta Gołdap 17:00
19  2012-03-31 Polonia Pasłęk Tęcza Biskupiec 17:00
19  2012-03-31 Mazur Ełk Płomień Ełk 17:00
19  2012-03-31 Vęgoria Węgorzewo GKS Wikielec 17:00
19  2012-03-31 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Znicz Biała Piska 17:00
19  2012-03-31 Mamry Giżycko Barkas Tolkmicko 17:00
20  2012-04-07 Sokoł Ostróda Mamry Giżycko 17:00
20  2012-04-07 Barkas Tolkmicko Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
20  2012-04-07 Znicz Biała Piska Vęgoria Węgorzewo 17:00
20  2012-04-07 GKS Wikielec Mazur Ełk 17:00
20  2012-04-07 Płomień Ełk Polonia Pasłęk 17:00
20  2012-04-07 Tęcza Biskupiec OKS 1945 II Olsztyn 17:00
20  2012-04-07 Rominta Gołdap Start Nidzica 17:00
20  2012-04-07 Pisa Barczewo Błękitni Pasym 17:00
21  2012-04-14 Pisa Barczewo Sokoł Ostróda 17:00
21  2012-04-14 Błękitni Pasym Rominta Gołdap 17:00
21  2012-04-14 Start Nidzica Tęcza Biskupiec 17:00
21  2012-04-14 OKS 1945 II Olsztyn Płomień Ełk 17:00
21  2012-04-14 Polonia Pasłęk GKS Wikielec 17:00
21  2012-04-14 Mazur Ełk Znicz Biała Piska 17:00
21  2012-04-14 Vęgoria Węgorzewo Barkas Tolkmicko 17:00
21  2012-04-14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Mamry Giżycko 17:00
22  2012-04-21 Sokoł Ostróda Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
22  2012-04-21 Mamry Giżycko Vęgoria Węgorzewo 17:00
22  2012-04-21 Barkas Tolkmicko Mazur Ełk 17:00
22  2012-04-21 Znicz Biała Piska Polonia Pasłęk 17:00
22  2012-04-21 GKS Wikielec OKS 1945 II Olsztyn 17:00
22  2012-04-21 Płomień Ełk Start Nidzica 17:00
22  2012-04-21 Tęcza Biskupiec Błękitni Pasym 17:00
22  2012-04-21 Rominta Gołdap Pisa Barczewo 17:00
23  2012-04-28 Rominta Gołdap Sokoł Ostróda 17:00
23  2012-04-28 Pisa Barczewo Tęcza Biskupiec 17:00
23  2012-04-28 Błękitni Pasym Płomień Ełk 17:00
23  2012-04-28 Start Nidzica GKS Wikielec 17:00
23  2012-04-28 OKS 1945 II Olsztyn Znicz Biała Piska 17:00
23  2012-04-28 Polonia Pasłęk Barkas Tolkmicko 17:00
23  2012-04-28 Mazur Ełk Mamry Giżycko 17:00
23  2012-04-28 Vęgoria Węgorzewo Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
24  2012-05-05 Sokoł Ostróda Vęgoria Węgorzewo 17:00
24  2012-05-05 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Mazur Ełk 17:00
24  2012-05-05 Mamry Giżycko Polonia Pasłęk 17:00
24  2012-05-05 Barkas Tolkmicko OKS 1945 II Olsztyn 17:00
24  2012-05-05 Znicz Biała Piska Start Nidzica 17:00
24  2012-05-05 GKS Wikielec Błękitni Pasym 17:00
24  2012-05-05 Płomień Ełk Pisa Barczewo 17:00
24  2012-05-05 Tęcza Biskupiec Rominta Gołdap 17:00
25  2012-05-12 Tęcza Biskupiec Sokoł Ostróda 17:00
25  2012-05-12 Rominta Gołdap Płomień Ełk 17:00
25  2012-05-12 Pisa Barczewo GKS Wikielec 17:00
25  2012-05-12 Błękitni Pasym Znicz Biała Piska 17:00
25  2012-05-12 Start Nidzica Barkas Tolkmicko 17:00
25  2012-05-12 OKS 1945 II Olsztyn Mamry Giżycko 17:00
25  2012-05-12 Polonia Pasłęk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
25  2012-05-12 Mazur Ełk Vęgoria Węgorzewo 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-02-04 Sokoł Ostróda Mrągowia Mrągowo 17:00

Najnowsza galeria

Sokoł Ostróda-Znicz Biała Piska
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Start Nidzica 0:3 Sokoł Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn 1:9 Błękitni Pasym
Polonia Pasłęk Pisa Barczewo
Mazur Ełk 1:3 Rominta Gołdap
Vęgoria Węgorzewo 3:2 Tęcza Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4 Płomień Ełk
Mamry Giżycko 0:1 GKS Wikielec
Barkas Tolkmicko 0:1 Znicz Biała Piska

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Start NidzicaSokoł Ostróda
Start Nidzica 0:3 Sokoł Ostróda
2011-11-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na jaką pozycję musimy kupić zawodnika?