Sokoł Ostróda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 13, wczoraj: 83
ogółem: 93 155

statystyki szczegółowe

Wojewódzki Puchar Polski

 

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

I runda - 18 maja
 
GKS Stawiguda, Victoria Bartoszyce, Granica Bezledy, Znicz Biała Piska, Warmia Olsztyn, Mazur Pisz, Orlęta Reszel, Łyna Sępopol, Omulew Wielbark, Ossa Biskupiec Pomorski, Syrena Młynary, Wel Lidzbark - wolny los

 

Mamry Giżycko (juniorzy) 9-6 Jurand Barciany 18 maja, 17:00
pd.
Ciamciaramciam Wieliczki 1-0 Mamry Giżycko 18 maja, 17:00
GLKS Miłakowo 2-3 GLKS Jonkowo 18 maja, 17:00
pd.
Stranieri Olsztyn 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 18 maja, 18:00
Marcin Wincel 6 (k), 85 (k), Mariusz Stefanowicz 52, 65, Jacek Łuczak 73 - Mateusz Grygo 60
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Wałpusza 07 Jesionowiec 2-6 Leśnik Nowe Ramuki 18 maja, 17:00
Iskra Narzym 2-1 Polonia Iłowo 18 maja, 17:00
Strażak Gryźliny 1-4 Orzeł Janowiec Kościelny 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) gospodarze nie zebrali składu
Victoria Rychliki 3-0 Warmiak Łukta 18 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KS Mroczno-Grodziczno 3-0 Grunwald Gierzwałd 18 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tessa Tuszewo 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 maja, 17:00
Jordan Kazanice 4-3 Unia Susz 18 maja, 17:00
Olimpia Elbląg (oldboje) 2-1 Zalew Frombork 18 maja, 17:00
pd.
na boisku przy ul. Skrzydlatej
Gmina Braniewo 1-4 Olimpia II Elbląg 18 maja, 17:00
Wicher Gwiździny 0-2 Osa Ząbrowo 18 maja, 17:00
pd.
KS Tyrowo 0-0 Kormoran Zwierzewo 18 maja, 17:00
pd. k. 4-3
Żuraw Godkowo - Concordia II Elbląg 18 maja, 17:00
MOSiR Kętrzyn 1-4 Warmianka Bęsia 18 maja, 17:00
Płomień Turznica 2-1 Iskra Smykówko 18 maja, 17:00
w Samborowie
Pama Powodowo 0-1 Relax Płoskinia 18 maja, 17:00
Piotr Krasa 15
Olimpia Miłki 3-4 Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 18 maja, 17:00
Avista Łążyn - Ewingi Zalewo 18 maja, 17:00
Oldboy Giżycko 1-2 Pojezierze Prostki 19 maja, 17:00
Pisa II Barczewo 0-1 MKS Jeziorany 25 maja, 17:00
Krzysztof Sulewski 45
GLZS Srokowo 0-2 Wilczek Wilkowo 25 maja, 17:00
Łukasz Żółtowski 45, Robert Cytrala 90
GLKS II Jonkowo 3-5 DKS Dobre Miasto 25 maja, 17:30
pd.
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu występu gości w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski 2010/2011
Tęcza Miłomłyn 2-3 Barkas Tolkmicko 8 czerwca, 17:00
pd.
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu występu gości w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski 2010/2011

 

II runda - 23 czerwca

 

Olimpia II Elbląg 0-3 Zatoka Braniewo 15 czerwca, 16:30
Marcin Śniegocki 18, Daniel Komorowski 57, 89
Wel Lidzbark 0-10 Start Działdowo 23 czerwca, 17:00
Ewingi Zalewo 0-2 Concordia Elbląg 23 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska 1-3 Mazur Ełk 23 czerwca, 17:00
nieznany 41 - Andrzej Arasim 16, 37, Mariusz Adasiewicz 42
Victoria Bartoszyce 3-4 MKS Korsze 23 czerwca, 16:00
Hubert Lis 32, Przemysław Mazurek 40, Marcin Kwieciński 54 - Piotr Kozłowski 39 (k), 47, Michał Miller 43, Paweł Sawicki 88
Płomień Turznica 2-7 Motor Lubawa 23 czerwca, 17:00
Kamil Maszkało ?, Rafał Krawczyk ? - Piotr Piceluk ?, ?, ?, Bartosz Dobroński ?, ?, Jarosław Chodowiec ?, Dawid Dąbrowski ?
w Samborowie
Victoria Rychliki 0-11 Huragan Morąg 23 lipca, 17:00
Mateusz Czorniej 8, Daniel Madej 22, Rafał Gagat 35, 50, 70, Grzegorz Kulpaka 37, Grzegorz Naczas 52, Marcin Brzuziewski 61, Konrad Kierstan 73, Jakub Lipka 77, Jakub Sitek 86
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 17:00) odwołany z powodu występu gości w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski 2010/2011
MKS Jeziorany 0-4 Mrągowia Mrągowo 23 czerwca, 17:00
Piotr Karłowicz 7, Piotr Głowacki 23, Mateusz Stachelek 66, Daniel Chiliński 76
w Mrągowie; MKS Jeziorany gospodarzem
Ciamciaramciam Wieliczki 0-3 Czarni Olecko 23 czerwca, 17:00
Michał Wasilewski 37, Mateusz Miłowicki 51, Dawid Paszkowski 73
Granica Bezledy 0-12 Vęgoria Węgorzewo 23 czerwca, 17:00
Mariusz Machniak 8, 52, 68, 76, Daniel Maliszewski 14, 71, Dominik Kun 33, 44, 55, Krzysztof Koleśnik 79, 81, Patryk Kun 84
GLKS Jonkowo 3-2 Pisa Barczewo 23 czerwca, 17:00
pd.
DKS Dobre Miasto 3-0 Tęcza Biskupiec 6 sierpnia, 16:00
Adam Orłowski 63, Jarosław Waszkiel 73, Marcin Kryński 86
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 17:00) odwołany z powodu występu gospodarzy w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski 2010/2011
Concordia II Elbląg 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 21 czerwca, 17:00
Bartłomiej Decyk 16 - Bartosz Śmigielski 26 (k), Tomasz Augustyńczyk 30
na boisku przy ul. Skrzydlatej
Pojezierze Prostki 1-3 Płomień Ełk 23 czerwca, 17:00
Orlęta Reszel 2-4 Rominta Gołdap 23 czerwca, 17:00
pd.
Mateusz Kozoń 49, Adrian Giziński 50 - Rafał Naruszewicz 56, Tomasz Sawa 78 (s), Łukasz Kiler 100, Sebastian Kołodziej 107
Łyna Sępopol 2-4 Granica Kętrzyn 23 czerwca, 17:00
nieznany ?, ? - Kamil Piątkowski ?, Kacper Rałowiec ?, Szymon Nałysnyk ?, Damian Mazurkowski ?
Osa Ząbrowo 2-0 Zamek Kurzętnik 23 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 Start Nidzica 23 czerwca, 17:00
Marcin Wilga ? - nieznany ?, ?
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 OKS 1945 II Olsztyn 24 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 17:00) przełożony z powodu udziału zawodników OKS 1945 II w półfinale mistrzostw Polski juniorów / w drugim terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Iskra Narzym 1-0 Olimpia Olsztynek 23 czerwca, 17:00
Barkas Tolkmicko 7-2 Błękitni Orneta 23 czerwca, 17:00
KS Tyrowo 0-2 Sokół Ostróda 23 czerwca, 17:00
Rafał Gołębiewski 60, Tomasz Babicki 72
Olimpia Elbląg (oldboje) 1-4 Polonia Pasłęk 22 czerwca, 17:00
nieznany ? - Marcin Huk ?, ?, ?, Maciej Rapcki ?
Warmia Olsztyn 3-5 Błękitni Pasym 23 czerwca, 17:00
nieznany ?, ? - Marcin Łukaszewski ?, ?, ?, Marcin Kruczyk ?, ?
Orzeł Janowiec Kościelny 5-3 MKS Szczytno 23 czerwca, 17:00
pd.
Paweł Szypulski ?, 40, Andrzej Łochnicki ? (k), Mateusz Kosiński ? (k), Waldemar Pyracki 10 - nieznany ?, ?, 30
KS Mroczno-Grodziczno 0-4 GKS Wikielec 23 czerwca, 17:00
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 1-0 Mazur Pisz 22 czerwca, 17:00
Paweł Maciorowski 20
Stranieri Olsztyn 2-3 GKS Stawiguda 23 czerwca, 18:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Warmianka Bęsia 2-1 Leśnik Nowe Ramuki 23 czerwca, 17:00
pd.
Grzegorz Samorajczyk 85, Kamil Kama 115 - nieznany 30 (k)
Jordan Kazanice 1-2 Ossa Biskupiec Pomorski 23 czerwca, 17:00
Relax Płoskinia 2-12 Syrena Młynary 23 czerwca, 17:00
Tomasz Wilbik ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Mamry Giżycko (juniorzy) 0-9 Wilczek Wilkowo 23 czerwca, 17:00
Bartłomiej Dymek ?, Marek Grabowski ?, Daniel Kajak ?, Jakub Pędzich ?, Łukasz Żółtowski ?, ?, Adam Grabowski ?, Artur Polański ?, Mariusz Grabowski ?

 

1/16 finału - 28 września

 

Huragan Morąg 2-1 Concordia Elbląg 28 września, 16:00
Marcin Brzuziewski 35, Grzegorz Kulpaka 39 - Daniel Ciesielski 19
GLKS Jonkowo 3-2 Granica Kętrzyn 28 września, 16:00
Marcin Wiciński 70, 75 (k), Michał Gutkowski 85 - Daniel Kłosowski 30, Szymon Nałysnyk 60
DKS Dobre Miasto 2-0 Czarni Olecko 28 września, 16:00
Łukasz Michalski 22, 79
Płomień Ełk 0-1 Mrągowia Mrągowo 27 września, 16:00
Mateusz Mikulak 89
Rominta Gołdap 2-0 Mazur Ełk 28 września, 16:00
Paweł Proniewicki 35, Przemysław Łapiński 75
Osa Ząbrowo 0-2 Motor Lubawa 28 września, 16:00
Bartosz Dobroński 59, 66
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-4 Olimpia 2004 Elbląg 28 września, 16:00
pd.
Asem El-Shikh 82 (k) - Anton Kołosow 72, 112, Kamil Piotrowski 92, Maksim Satinskij 118
Iskra Narzym 1-3 GKS Stawiguda 28 września, 16:00
nieznany 89 - nieznany 59 (s), Kamil Dekert 61, Mariusz Kaczmarczyk 76
Barkas Tolkmicko 2-1 Start Działdowo 28 września, 16:00
Karol Rutkowski 62, Damian Wielgat 90 - Adrian Kostewicz 28
Sokół Ostróda 4-0 Polonia Pasłęk 28 września, 18:00 (1.000)
Marek Śnieżawski 30, Maciej Szostek 60, Karol Narojczyk 70, George Gilmore 90
na Stadionie Miejskim
Błękitni Pasym 3-4 MKS Korsze 28 września, 16:00
Marcin Kruczyk 42, Mateusz Różowicz 70, 73 - Damian Roksela 5 (k), Paweł Chwaszczewski 45, 55, 78
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Start Nidzica 28 września, 16:00
Rafał Ławicki 56 (s), Robert Walendziak 88
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 0-5 Vęgoria Węgorzewo 28 września, 16:00
Daniel Maliszewski 40, 86, Przemysław Zabłotny 42, Marcin Biaduń 45, Patryk Kun 65
Warmianka Bęsia 1-0 Wilczek Wilkowo 28 września, 16:00
Cezary Sirojć 30
Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 GKS Wikielec 28 września, 16:00
Kamil Tomczyk 55, Marcin Karczewski 70, Adam Kołakowski 76
Syrena Młynary 2-4 Zatoka Braniewo 28 września, 16:00
Mateusz Styczeń 17, 56 - Adam Lewandowski 19, Daniel Komorowski 34, Łukasz Wolak 75, Cezary Ciepliński 78 (k)

 

1/8 finału - 12 października

 

Warmianka Bęsia 1-6 Rominta Gołdap 12 października, 15:00
Cezary Sirojć 43 - Mateusz Dyniszuk 3, 46, Bartosz Byliński 15, Łukasz Kiler 38, Damian Ołów 53, Tomasz Chmielewski 89
Vęgoria Węgorzewo 4-1 Mrągowia Mrągowo 12 października, 15:00
Piotr Kodeniec 9, 45, Mariusz Machniak 88, Daniel Maliszewski 90 - Jarosław Kaszuba 29
DKS Dobre Miasto 0-0 MKS Korsze 12 października, 15:00
pd. k. 7-6
GKS Stawiguda 0-4 GKS Wikielec 12 października, 15:00
Marcin Karczewski ?, ?, Jacek Hulewicz ?, Kamil Tomczyk ?
Barkas Tolkmicko 2-1 Zatoka Braniewo 12 października, 15:00
Grzegorz Miller 25, Karol Rutkowski 59 - Kamil Zalewski 86
Sokół Ostróda 2-0 Motor Lubawa 12 października, 18:00
Paweł Szymański 18, Bogdan Miłkowski 87
na Stadionie Miejskim
GLKS Jonkowo 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 12 października, 15:00
Andrzej Kochański 66, 75 (k) - Paweł Szypulski 65
Huragan Morąg 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 12 października, 15:00
Rafał Gagat 88 - Karol Styś 51, Anton Kołosow 83

 

1/4 finału
 
(Losowanie - 3 listopada 2011, 12:00 - siedziba WMZPN)

 

GLKS Jonkowo - Sokół Ostróda  
Vęgoria Węgorzewo - Olimpia 2004 Elbląg  
DKS Dobre Miasto - Barkas Tolkmicko  
Rominta Gołdap - GKS Wikielec  

 

 
 


 

 

Najnowsza galeria

Sokoł Ostróda-Znicz Biała Piska
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Start Nidzica 0:3 Sokoł Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn 1:9 Błękitni Pasym
Polonia Pasłęk Pisa Barczewo
Mazur Ełk 1:3 Rominta Gołdap
Vęgoria Węgorzewo 3:2 Tęcza Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4 Płomień Ełk
Mamry Giżycko 0:1 GKS Wikielec
Barkas Tolkmicko 0:1 Znicz Biała Piska

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Start NidzicaSokoł Ostróda
Start Nidzica 0:3 Sokoł Ostróda
2011-11-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na jaką pozycję musimy kupić zawodnika?